SHURE PGX24E/PG58
| Fiyatı | : 34.573,82 TL |
| KDV 20% | : 6.914,76 TL |
| Kdv Dahil Fiyatı | : 41.488,58 TL |
SHURE PGX24E/PG58
Shure PGX24E/PG58 Tek El Telsiz Mikrofon Seti
PGX2/PG58 El Verici ve PGX4 Alıcı
Shure PGX2 endüstri standardı el vokal mikrofonlar geniş bir seçim vardır.
Değiştirilebilir seçenekleri engebeli PG58, efsanevi SM58, ödüllü SM86 ve hassas hazırlanmış Beta 58A içerir.
LED güç, sessiz ve pil durumu
Kadar sürekli kullanım 9 saat 2 adet AA pil
200 ft (60 m) çalışma aralığı
Ayarlanabilir kazanç 10 dB
Arayüz yanlışlıkla ayar değişiklikleri önler kilitlenebilir
Gösteriden sonra güvenilir performans göstermek için sağlam yapı
Ses Giriş Seviyesi
-10 DB kazanç konumda +5 dBV maksimum
0 dB kazanç konumunda -5 dBV maksimum
Ayar Aralığı Kazanç:10 dB
RF Çıkış Seviyesi:10 mW maksimum (ilgili ülke düzenlemelerine bağlı)
Kalıplı PC / ABS kolu ve pil fincan
Boyutlar:
(SM58 kartuş dahil)
254 mm x 51 mm çap. (X 2 inç 10)